فرامال fara mall
No products in the cart.

شرکت ASUS

شرکت ASUS

شرکت ایسوس

 

شروع کار  شرکت بزرگ ASUS و مطرح با رویاهای جاه طلبانه چهار مهندس به نامهای وین هسیه (Wayne Hsieh)، تد هسو (Ted Hsu)، ام تی لیائو (MT Liao) و تی اچ تانگ  در سال 1989 با تولید مادربرد اغاز شد که این رویا انها را به یکی از بزرگترین برندهای تولید قطعات کامپیوتر ورایانه های همراه به نام  ASUS تا کنون تبدیل کرده است.

 

در ان زمان شرکت هایی که در این حوزه فعالیت میکردند باید برای دریافت نمونه اولیه پردازنده های اینتل تقریبا 6 ماه صبر میکردند زیرا شرکت اینتل نمونه های اولیه خود را اول به شرکت IBM  میداد و شرکت های دیگر از از جمله شرکت ASUS از این شرکت نمونه اولیه پردازنده های اینتل را دریافت میکردند.

 

 

اینجاست که این چهار مهندس کاری بزرگ انجام دادند و رویای بزرگ تبدیل شدن به شرکت ASUS را بدون در اختیار داشتن پردازنده اینتل مادربردی طراحی کردند که حتی از بردی که شرکت IBM طراحی کرده بود بهتر کار میکرد این کار باعث تعجب و استقبال شرکت  اینتل قرار گرفت به صورتیکه بعد از آن شرکت ASUS نمونه های اولیه شرکت اینتل را جلوتر از رقبا دریافت میکرد.

 

مهندسان ایسوس

 

 

 

 

 

 

 

 

در حال حاضر  شرکت ASUS تنوع تولیدات خود را  از کارت گرافیک،موس،

دی وی دی رایتر،سیستم های خنک کنننده،ساعت و گوشی های هوشمند،

کیس موس مانیتور ایسوس

کیس ، سرور تا ال سی دی و  لپتاپ های حرفه ای گسترش داده است.

چیزی که شرکت ASUS را از سایر رقبا متمایز میکند سیستم تولید این شرکت میباشد که کاملا به صورت مکانیزه بدون دخالت نیروی انسانی انجام میشود که این امر دقت کار را بسیار بالا میبرد.