فرامال fara mall
No products in the cart.

معرفی ایسوس

                                                                          معرفی ایسوس


معرفی ایسوس

 

ایسوس یک شرکت چند ملیتی می باشد که در سال 1989 تأسیس شد و به خاطر بهترین مادربردها و رایانه‌های شخصی با کیفیت بالا، مانیتورها، کارت‌های گرافیک، روترها و سایر محصولات نیز شناخته شده است. امروزه، ایسوس در حال طراحی و ساخت فناوری‌های هوشمند نسل بعدی است تا تجربیاتی باورنکردنی را به دنیا ارائه دهد که این امر موجب بهبود زندگی مردم در سراسر دنیا نیز خواهد شد.

 

 

شروع کار  شرکت بزرگ ASUS و مطرح با رویاهای جاه طلبانه چهار مهندس به نامهای وین هسیه (Wayne Hsieh)، تد هسو (Ted Hsu)، ام تی لیائو (MT Liao) و تی اچ تانگ  در سال 1989 با تولید مادربرد اغاز شد که این رویا انها را به یکی از بزرگترین برندهای تولید قطعات کامپیوتر ورایانه های همراه به نام  ASUS تا کنون تبدیل کرده است.

 

در ان زمان شرکت هایی که در این حوزه فعالیت میکردند باید برای دریافت نمونه اولیه پردازنده های اینتل تقریبا 6 ماه صبر میکردند زیرا شرکت اینتل نمونه های اولیه خود را اول به شرکت IBM  میداد و شرکت های دیگر از از جمله شرکت ASUS از این شرکت نمونه اولیه پردازنده های اینتل را دریافت میکردند.

 

 

اینجاست که این چهار مهندس کاری بزرگ انجام دادند و رویای بزرگ تبدیل شدن به شرکت ASUS را بدون در اختیار داشتن پردازنده اینتل مادربردی طراحی کردند که حتی از بردی که شرکت IBM طراحی کرده بود بهتر کار میکرد این کار باعث تعجب و استقبال شرکت  اینتل قرار گرفت به صورتیکه بعد از آن شرکت ASUS نمونه های اولیه شرکت اینتل را جلوتر از رقبا دریافت میکرد.

 

 

نمونه ای از فعالیت های Asus

در سپتامبر 2005 ایسوس اولین کارت شتاب دهنده PhysX را منتشر کرد. در دسامبر 2005 این شرکت با مدل TLW32001 وارد بازار تلویزیون های LCD شد. در ژانویه 2006 اعلام کرد که برای توسعه سری VX با لامبورگینی همکاری خواهد کرد.

 

در 9 مارس 2006 ایسوس به عنوان یکی از تولید کنندگان اولین مدل های اوریگامی مایکروسافت به همراه سامسونگ و Founder Technology تایید شد. در 8 آگوست 2006، این شرکت یک سرمایه گذاری مشترک با Gigabyte Technology را اغاز کرد. در 5 ژوئن 2007، راه اندازی رایانه شخصی Eee را در COMPUTEX تایپه اعلام کرد. در 9 سپتامبر 2007 ایسوس پشتیبانی از Blu-ray را اعلام کرد و از انتشار یک درایو رایانه شخصی با نام BD-ROM/DVD writer، BC-1205PT خبر داد.

 

تقسیم شدن شرکت Asus

در ژانویه 2008، شرکت Asus بازسازی عمده عملیات خود را آغاز کرد و به سه شرکت مستقل تقسیم شد :

  • 1- قسمت  Asus (متمرکز بر روی کامپیوترها و لوازم الکترونیکی با برند اول کاربردی).
  • 2- قسمت  Pegatron (متمرکز بر تولید OEM مادربردها و قطعات).
  • 3- قسمت  Unihan Corporation (متمرکز بر تولید محصولات به غیر از PC مانند کیس و محصولات جانبی کامپیوتر).

 

فعالیت دیگر شرکت Asus در 9 دسامبر 2008 شرکت  Open Handset Alliance اعلام کرد که ایسوس یکی از 14 عضو جدید سازمان شده است.این شرکت یک اتحاد تجاری را با هدف توسعه استانداردهای دستگاه تلفن همراه ایجاد کرده است. OHA تقریباً 80 شرکت عضو دارد،شرکت هایی مانند  HTC، Dell، Intel، Motorola، Qualcomm و Google.

 

 

 

 

معرفی ایسوس

 

 

 

در حال حاضر  شرکت ASUS تنوع تولیدات خود را  از کارت گرافیک،موس،

دی وی دی رایتر،سیستم های خنک کنننده،ساعت و گوشی های هوشمند،

کیس موس مانیتور ایسوس

کیس ، سرور تا ال سی دی و  لپتاپ های حرفه ای گسترش داده است.

چیزی که شرکت ASUS را از سایر رقبا متمایز میکند سیستم تولید این شرکت میباشد که کاملا به صورت مکانیزه بدون دخالت نیروی انسانی انجام میشود که این امر دقت کار را بسیار بالا میبرد.

 

 

 

 

صفحه فروش لپ تاپ های Asus  در مرکز خرید فرامال